Rekonštrukcie

ČO VÁM PONÚKAME?

    Dlhoročné skúsenosti v stavebnom sektore    Zodpovedný a profesionálny team   Služby od A po Z
  Individuálny prístup   Kvalitu   Moderný look

 

 

Stavebné práce, Projekčná a poradenská činnosť

 

Rekonštrukcie

Špecializujeme sa na výstavbu bytových budov predovšetkým rodinných domov .V spolupráci s architektonickým ateliérom zabezpečujeme individuálne projekty úsporných moderných rodinných domov ako i katalógových projektov moderných rodinných domov.

Ponúkame poradenskú činnosť v danej oblasti a vypracovanie dokumentácie a projektov jednoduchých a drobných stavieb.

 

Realizujeme rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov. Špecializujeme sa na rekonštrukcie jednoduchých bytových a nebytových priestorov, elektroinštalácie, podlahové kúrenie, vzduchotechniku, vodoinštalácie a iné. V prípade záujmu ponúkame tiež zmenu dispozičného riešenia bytov, prestavbu kuchyne, kúpelne alebo výmenu, poprípade výrobu nábytku.

 

NAŠE REFERENCIE  

 

rekon1Byt na Hraničnej ul.

Byt na Hraničnej ul., ktorý sme predali klientovi ako holobyt, kde podmienkou bolo do 3 týždňov zrealizovať základne vybavenie a zariadenie bytu, vrátane obkladov, dlažieb, podláh, kuchynskej linky so spotrebičmi, sedačky, postele a šatníka.

 

 

 

rekon2Byt na Vrakunskej ul.

Pôvodne holobyt na Vrakunskej ul. – realizácia pre klienta. Obklad kúpeľne s kompletnou sanitou, dlažbami, parketami, kuchynskou linkou a jednoduchým finančne nenáročným zariadením v časovom horizonte 18 dní.