Služby

Aké služby Vám poskytneme ak sa rozhodnete pre nás?

Naša kancelária kladie dôraz na profesionálny a ústretový prístup k zákazníkom. Na prvom mieste je vždy Vaša spokojnosť! Provízia našej kancelárie zahŕňa nasledovné:

  • Kompletný realitný servis
  • Kompletný finančný servis
  • Kompletný právny servis
  • Poplatky za katastrálne konanie neplatíte

Okrem toto že pre Vás zabezpečíme bezproblémový a bezpečný predaj Vašej nehnuteľnosti, môžeme Vám poradiť ako z Vašej nehnuteľnosti vykúzliť bývanie atraktívnejšie pre potenciálnych záujemcov, prípadne túto službu poskytneme potenciálnym záujemcom, ktorý tak získajú predstavu o tom, ako by mohol vyzerať ich budúci domov, ak si kúpia práve Vašu nehnuteľnosť.

Za účelom Vašej spokojnosti a úspešného predaja Vašej nehnuteľnosti sme pre Vás pripravení poskytnúť nasledovné služby:

1. Realitná činnosť

Náš tím so znalosťami v oblasti realitného obchodovania, s Vami odkonzultuje cenu nehnuteľností na trhu, tak aby ste získali čo najreálnejšiu predstavu o hodnote Vašej nehnuteľnosti. Vašu nehnuteľnosť profesionálne nafotíme a odprezentujeme nielen na najviac sledovaných webových portáloch, ale rovnako v tlačových časopisoch venujúcich sa realitám a na našej webovej stránke. Potenciálnym záujemcom poskytneme presné, jasné a úplné informácie o Vašej nehnuteľnosti.

Predpokladom spolupráce je uzatvorenie Sprostredkovateľskej zmluvy s našou kanceláriou. Prečo je pre Vás výhodnejšie uzatvoriť exkluzívnu zmluvu sa môžete dočítať na našej webovej stránke.

2. Finančné služby

V dnešnej dobe je bežné, že záujemcovia o kúpu nehnuteľností, zabezpečujú časť úhrady kúpnej ceny prostredníctvo hypotekárnych úverov. Záujemca o Vašu nehnuteľnosť robí dôležité rozhodnutie pri výbere financujúcej banky. Aby na to nebol sám, my mu pomôžeme! Naša kancelária spolupracuje aj s hypotekárnymi poradcami, ktorý poskytujú kvalifikované a profesionálne služby, čím umožnia, aby záujemca získal najvýhodnejšie financovanie. Práve odbremenením záujemcu od otázky financovania, dosiahneme vyššiu atraktivitu Vašej nehnuteľnosti na trhu.

Záujemca si už vybral financujúcu banku? Žiaden problém, akúkoľvek komunikáciu s bankou potrebnú na úspešné uzatvorenie obchodu vieme prevziať za neho.

3. Právne služby

Váš predaj nemohol byť nikdy bezpečnejší. Naša kancelária spolupracuje s dynamicky sa rozvíjajúcou advokátskou kanceláriou LEGART s.r.o. Advokátska kancelária Vám zabezpečí vypracovanie zmluvnej dokumentácie nevyhnutnej k uskutočneniu predaja Vašej nehnuteľnosti, tak aby predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov. Tak Vy ako predávajúci, ako aj záujemca ako kupujúci budete mať k dispozícii obojstranne vyváženú zmluvnú dokumentáciu, pričom akékoľvek otázky môžete konzultovať s advokátom, ktorý Vám poskytne kvalifikované vysvetlenie.

Advokátska kancelária zároveň autorizuje zmluvu o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti, čím je zabezpečená najvyššia možná miera zodpovednosti. Zároveň ušetríte akékoľvek poplatky za vypracovanie zmlúv ako aj notárske poplatky. Advokátska kancelária, s ktorou spolupracujeme má uzatvorenú poistnú zmluvu na zodpovednosť za škodu spôsobenú pri výkone advokácie, a to až do výšky 1.500.000 EUR.

Máte otázky v oblasti realitnej činnosti? Kontaktujte našu spolupracujúcu advokátsku kanceláriu.

4. Katastrálne konanie

Ušetríme Vám čas! Nemusíte vôbec chodiť na kataster.
Všetky podania na kataster nehnuteľností vykonáva naša kancelária spravidla elektronicky, čím dochádza nielen k úspore času na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, ale aj k šetreniu nákladov.
V súčasnosti v prípade podania návrhu na vklad vlastníckeho práva elektronicky, je lehota na zápis vlastníckeho práva 20 dní. V porovnaní so zrýchleným návrhom na vklad, ktorý trvá 15 dní, dochádza k úspore za poplatok až do výšky takmer 80 %.
O zmenách v katastrálnom konaní, ktoré je možné očakávať, avšak zatiaľ neboli schválené sa môžete viac dočítať na našej webovej stránke.

5. Poradenstvo v oblasti rekonštrukcie a jej realizácia

Predávate nehnuteľnosť v pôvodnom stave? Prípadne už staršiu, alebo nezrekonštruovanú nehnuteľnosť? Mnohí záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti si nevedia predstaviť ako by nehnuteľnosť mohla vyzerať po rekonštrukcii – nevidia jej potenciál. Ak sa aj zamyslia nad rekonštrukciou nedokážu odhadnúť koľko by ich táto mohla stáť. Naša kancelária spolupracuje s odborníkmi z oblasti stavebníctva, ktorí Vám v prípade požiadavky vypracujú cenovú ponuku rekonštrukcie v rozsahu v akom sa rozhodnete. Ak Vás cenová ponuka osloví, vieme zabezpečiť celkovú realizáciu na kľúč.

Viac sa o tejto službe môžete dočítať na našej webovej stránke.